Wczytuję dane...

FIORE to jedna z najlepszych polskich firm w branży pończoszniczej.Rajstopy i pończochy Firmy FIORE cechuje najwyższa jakość w przystępnej cenie.    

Firma posiada (jako jedna z pierwszych) Certyfikat ISO 9001,oraz wymagany na rynku rosyjskim certyfikat zgodności w systemie GOST-R

Cągle unowocześniany park maszynowy , najnowsze technologe oraz praca profesjonalnych zespołów sprawia że wyroby firmy FIORE zdobywają wymagające rynki  w kraju i za granicą.

Oferta wyrobów firmy FIORE podzielona została na 6 linii:

CLASIC -stała kolekcja obejmująca rajstopy,pończochy,podkolanówki i skarpetki do codziennego użytku.

MEDICA - również stała kolekcja rajstop,pończoch i podkolanówek dających efekt korygowania sylwetki lub o właściwościach  zdrowotnych.

GOLDEN-LINE -to modne,fantazyjne rajstopy i pończochy wzorzyste.Na każdy sezon Firma wzbogaca ofertę o nową kolekcję rajstop i pończoch ze wzorem.

ELITE -w tej linii znajdziemy ekskluzywne produkty najwyższej jakości ,wykonane z najlepszych materiałów w najnowszych technologiach.

OBSESSION- kolekcja zmysłowych i seksownych rajstop,body ipończoch.

YOUNG LADY -Linia rajstop o podwyższonej trwalości dla dzieci (do 146 cm wzrostu)

Hurtownia nasza współpracuje z firmą Fiore niemal od samego początku na zasadach partnerskich ,stąd w naszej hurtowni zajmuje  szczególnie ważną pozycję